Moduł CAD

iffmGIS®   jest zintegrowanym systemem informatycznym z pełną funkcjonalnością CAD, centralizującym rzeczywiste dane obiektów takich jak nieruchomości, grunty, budynki i ich komponentów np. środków trwałych, aby wspierać decyzje zarządcze w oparciu o dokładne i łatwo dostępne dane.
iffmgis

Hierarchiczny układ podkładów graficznych w technologii CAD pozwala na wykonywanie zadań dotyczących całej nieruchomości, w tym terenów otwartych: dróg, zieleni, parkingów, na dowolnym poziomie szczegółowości – na przykład do poziomu pojedynczego monitora zainstalowanego w pokoju biurowym lub sali operacyjnej. Powiązanie grafiki z bazami danych oznacza, że wskazanie obiektu na mapie lub rzucie piętra otwiera bezpośrednio dostęp do danych liczbowych i tekstowych.

Sercem system iffmGIS® jest moduł CAD, który pozwala na graficzną reprezentację informacji o nieruchomościach, budynkach, fasadach, planach pięter itp. z informacją o wszystkich komponentach tj. urządzeniach, wyposażeniu, instalacjach czy też biurkach. Moduł CAD pozwala na szybki i intuicyjny dostęp do bazy informacyjni o nieruchomości. Dla nieruchomości składających się z wielu budynków, CAD systemu iffmGIS daje wiele możliwości wyróżniania graficznego całych obiektów budowlanych zależnie od ich charakterystyki - na przykład przeznaczenia, zasad korzystania, własności.

iffmgis
iffmgis

Niezwykle użytecznym efektem powiazania baz danych z rysunkami CAD jest możliwość graficznego wyróżniania na rzutach pięter lokalizacji ośrodków kosztów, powierzchni zajmowanych przez różnych najemców, rejonów zasilania, rewirów sprzątania o różnych standardach itp.

System iffmGIS przyjmuje każdy poziom szczegółowości rysunków CAD: warstwy architektury, infrastruktury technicznej, urządzeń, sprzętów ruchomych i aparatury. Każdy z elementów graficznych, na przykład klimakonwektor, biurko, czy tomograf zaznaczony na rzucie pomieszczenia jest także obiektem w bazie danych z całą swoją charakterystyką i powiązaniem z danymi dotyczącymi jego zakupu, czy też z procesami eksploatacji.

iffmgis
;

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Umów się na prezentację
;