O nas

iffmGIS® jest oprogramowaniem CAFM stworzonym i licencjonowanym przez założony w 1994 roku Institut für Facility Management GmbH z Berlina (iffm GmbH). Oprogramowanie iffmGIS jest certyfikowane zgodnie z normą 444 przez GEFMA - Niemieckie Stowarzyszenie Facility Management.

Kilkudziesięciu klientów iffm GmbH w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, na Ukrainie to przede wszystkim sieci szpitali (w tym największe w Niemczech berlińskie kliniki Charité, i sieci szpitali: Vivantes, Vitanas, Johanniter). Użytkownikami systemu są zarządzający portfolio nieruchomości (np. Heines, Tattersall-Lorenz), ale także firmy wykonujące usługi facility management (Zehnacker, Sodexo).

W Polsce wyłącznym partnerem iffm GmbH jest firma A-Co. sp. z o.o. z Krakowa. A-Co. spolonizowało oprogramowanie iffmGIS, dostosowało je do polskich wymogów prawnych oraz wdraża je u polskich klientów. Jednocześnie A-Co. we współpracy z iffm GmbH z Berlina stworzyło oryginalne aplikacje mobilne poszerzające dotychczasowe funkcjonalności oprogramowania iffmGIS.

A-Co. od 2005 roku współpracuje z firmami świadczącymi usługi facility management (Aspen, Zehnacker, Sodexo, Atalian) i w tej dziedzinie posiada nie tylko wiedzę informatyczną, ale przede wszystkim ogromne doświadczenie praktyczne dotyczące utrzymania budynków, zarządzania aktywami trwałymi i techniką, przeglądami, serwisami aparatury, planowaniem i raportowaniem.

Tę wiedzę oferujemy naszym klientom wdrażając oprogramowanie iffmGIS oraz szkoląc personel.


Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Umów się na prezentację